Atrask asmeninį ryšį su Dievu!

(Vertimas į lietuvių kalbą apie Lighthouse Global Studios, iš jų svetainės):

Mūsų vienintelis tikslas – kiekvienoje kalboje sukurti programą, kuri būtų naudojama norint pasiekti žmones, kurių mes ar misionieriai užsienyje galbūt niekada nesutiktume. Mes bendradarbiaujame su Christian Media International įrašant pamokslus skirtingomis kalbomis ir siunčiant juos į pasaulį per palydovinę televiziją, radiją ir t.t. Apie 97% pasaulio gyventojų turi prieigą prie elektroninės medijos. Apie 47% pasaulio gyventojų niekada negirdėjo Evangelijos. Per televiziją ir radiją mes turime galimybę pasiekti apie 3 milijardus potencialių klausytojų.

Per Christian Media International mes jau transliuojame programą anglų, ispanų, svahili, portugalų, tamilų ir telugų kalbomis. Šiuo metu mes jau transliuojame Evangeliją į 8 Centrinės Amerikos šalis, 15 Pietų Amerikos šalių, 5 Karibų šalis, 9 Europos šalis, 3 Azijos šalis ir 34 Afrikos šalis. Taip pat Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje daugybiniuose tinkluose dirbame 76 šalyse. Tačiau tai tik televizija. Drauge su partneriais mes turime 14 fizinių radijo stočių visame pasaulyje. Dievas atveria duris transliuoti Evangeliją ir kitose vietovėse.

Šis tarnavimas nėra apie pinigus, reputaciją ar prestižą. Mes turime vienintelį ir paprastą tikslą – pasiekti pasaulį su Kristaus Evangelija.